İŞİN MERKEZİNDE OSTİM,

OSTİM’İN MERKEZİNDE PRESTİJ VAR…

Ostim Prestij

Hızla akan ticaret hayatı içerisinde dinamik, modern ve her detayı incelikle düşünülmüş bir proje eşsiz konumu ile Ostim’in tam kalbinde yükseliyor. Ostim’in ticari itibarına değer ve saygınlık katacak olan detay zengini Ostim Prestij,

Devamı

Her Yönden Gösterisli

29.685 metrekarelik bir alanda konumlanan ve toplamda 115.000 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Ostim Prestij; 259 ofis ve 98 iş yeri olmak üzere 357 bağımsız birimden oluşuyor.

Devamı

Her Yönden Kusursuz

Ostim Prestij; kuzeyde Alınteri Bulvarı ve Ostim Metro İstasyonu, doğuda 100. Yıl Bulvarı ile sınırlanan geniş bir proje alanına sahip olup, Ostim’in tam kalbinde yaya ve taşıt trafiğinin en hareketli

Devamı

Her Yönden Avantajlı

Eşsiz lokasyonu sayesinde özellikle yaya trafiğini proje alanına yönlendirecek olan Ostim Prestij; işlevsellik ve görsellik olarak nitelikli mekânlara ev sahipliği yapacak 98 dükkânı ile Ostim’de sosyal ve ticari yaşamın çekim merkezi haline geliyor.

Sizleri ferah ve şık bir lobide karşılayan Ostim Prestij; yüksek teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile donatılmış çok amaçlı salonlarında toplantılarınızı, seminerlerinizi, üst düzey konferanslarınızı ve en mutlu günlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilme seçeneği sunuyor.

İŞİN MERKEZİNDE YATIRIM,

YATIRIMIN MERKEZİNDE OSTİM VAR…